Profile

akbar kobra

Contact Details

Bio

چه چیزی باعث اختراع روش FIT شد؟

روش قدیمی FUT هنگام اختراع بهترین روش کاشت مو در نظر گرفته شد. قبل از اختراع این روش ، کاشت مو به صورت دسته ای انجام می شد. به عنوان مثال ، یک دسته 10-12 تار مو در مناطق طاس کاشته شد. درست مثل موی عروسک های قدیمی. روش FUT اولین روش برای استفاده از واحدهای فولیکولی بود. هر واحد فولیکولی شامل یک فولیکول و 1 تا 3 تار مو است. به همین دلیل ، مشکل کاشت غیرطبیعی مو حل شده است.

یکی از مشکلات اصلی روش FUT این بود که برای بسیاری از نامزدها امکان پذیر نبود یا ارزش آن را نداشت. به عنوان مثال ، افرادی که سابقه جراحت گوشتی دارند نمی توانند موهای خود را با FUT پیوند بزنند. زیرا زخم های باند آنها پیچ خورده و سر آنها پیچ خورده است. یا به عنوان مثال ، کسانی که طاسی کوچک و محدودی داشتند ، مجبور بودند درد و تلاش زیادی را برای رشد مو تحمل کنند.

یکی دیگر از مسائل مربوط به FUT حذف نوار پوست بود. برای برداشتن این نوار ، باید یک برش نسبتاً عمیق در پوست ایجاد شود. زیرا فولیکول های مو در لایه های میانی پوست قرار دارند. پس از برداشتن نوار ، متخصص پوست بالا و پایین نوار را بخیه می زند. برداشتن بند با خونریزی ، بخیه زدن و احتمالاً عوارض بعد از عمل همراه است.

وش FIT چگونه مشکل را حل کرد؟

در روش FIT و روشهای دیگر مبتنی بر آن ، مانند روشهای SUT و MicroFIT ، جراح از ابزار خاصی استفاده می کند که با ایجاد سوراخ هایی به قطر 1 میلی متر و کمتر ، یک واحد فولیکولی را حذف می کند. این ابزار بسته به روش متفاوت است ، اما در روش FIT به آن "مشت میلیمتری" می گویند.

با استفاده از ابزارهای برش دقیق و روش FIT ، نیازی به ایجاد برش روی سر نیست. بنابراین خبری از خونریزی و بخیه نیست. ابزار حذف سوراخ های میکروسکوپی در سر ایجاد می کند ، خونریزی قطره نمی شود و بی دلیل می درخشد. به همین دلیل ، FIT به عنوان کاشت مو بدون جراحی شناخته شده است. البته این روش به دلیل نیاز به اتاق عمل ، پزشکان واجد شرایط ، درمان لار درد وان ویدام ، نیاز به اتاق عمل ، پزشکان واجد شرایط ، نوع درمانی Lar Wigddd به دلیل نیاز به جراحی اتاق ، همچنان جراحی محسوب می شود. پزشکان واجد شرایط ، لار و دد ، زیرا نیاز به اتاق عمل ، پزشکان واجد شرایط و تسکین درد هنوز آنقدر فراگیر است که به آن "غیر جراحی" یا "غیر جراحی" می گویند. برای کاشت مو تبریز می‌توانید با کاشت با ما همراه شوید.

مزایا و مزایای روش FIT

مهمترین مزیت روش FIT این است که حداقل تهاجمی است. در این روش دیگر نوار پیچ خورده ای وجود ندارد. زخم های بسیار کوچک به سرعت بهبود می یابند و معمولاً بدون درد و ناراحت کننده هستند.

انعطاف پذیری ضعیف پوست سر یا سابقه زخم های گوشتی نامزدهای کاشت مو FIT را محدود نمی کند و بهترین روش کاشت مو برای این افراد روش FIT یا سایر روش های مبتنی بر آن (SUT like یا MFIT) است.

در روش FIT می توان موهای نازک تری را برداشت که برای عادی سازی کاشت مو استفاده می شود. همچنین می توان آن را از فولیکول های ریش یا بدن استخراج کرد که به روش BHT معروف است.

پس از کاشت مو ، هیچ محدودیتی برای ورزش و فعالیت بدنی وجود ندارد.

معایب و محدودیت های روش FIT

همانطور که گفتیم ، در روش FIT ، فولیکولها برداشته می شوند و تنها به یک روش استخراج می شوند. این بدان معناست که جراح باید 1000 سوراخ کوچک روی پوست شما ایجاد کند ، به عنوان مثال ، 1000 فولیکول را استخراج می کند و هر بار فولیکول باید 1000 سوراخ کوچک روی پوست شما ایجاد کند و هر بار فولیکول در روش FUT راحت تر است. زیرا در زیر میکروسکوپ و خارج از بدن انجام می شود. اما در FIT ، جراح مستقیماً روی پوست سر شما کار می کند.

انجام روش FIT نیاز به مهارت و تجربه بالایی از جراح دارد. هرچه جراح دارای صلاحیت بیشتری باشد ، محدودیت های عمل کمتر خواهد بود.