Profile

sahar arash

Contact Details

Bio

معرفی جاذبه های دیدنی در شهر باتومی – گرجستان

شهر باتومی در تور گرجستان سفر باتو ، از جمله شهرهای دیدنی کشور گرجستان است که با وجود جاذبه های دیدنی فراوان و امتیازات متعدد به یکی از قطب های گردشگری منطقه تبدیل شده و سالانه میزبان میلیون ها مسافر از سراسر دنیاست . اگر چه باتومی وسعت چندانی ندارد اما از طبیعتی زیبا و آب وهوایی لطیف برخوردار است و سواحل شگفت انگیز ان مکان ایده آلی برای گذران تعطیلات تابستانی است . باتومی پایتخت تابستانی کشور گرجستان نام گرفته و دارای چهره ای مدرن و پیشرفته است و به خصوص در دو دهه اخیر زیر ساخت های صنعت توریسم در آن تقویت شده و امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی در آن فراهم آمده است .

در ادامه این مطلب برترین جاذبه های گردشگری این شهر را به شما معرفی می کنیم ، پس در ادامه همراهمان باشید

در آغاز به سراغ یکی از زیباترین و لوکس ترین سواحل شهر آنتالیا در تور آنتالیا می رویم  که در این منطقه شاهد خدماتی منحصر بفرد و سطح بالا خواهید بود . ساحل بلک به دلیل وجود جنگل‌های متعدد و اماکن تاریخی با دیگر سواحل آنتالیا تفاوت دارد این منطقه در فاصله سی و شش کیلومتری از غرب شهر آنتالیا قرار گرفته و دارای ساحلی زیبا و آرام است . این منطقه دارای امکانات متنوعی همچون زمین تنیس ، زمین گلف به نام کریستال تاتا و آبشاری زیباست .

ساحل بلک حدود هفده کیلومتر وسعت دارد و به دلیل داشتن سالن های مجهز و بزرگ برای قرارهای کاری و مراسم های رسمی مناسب است . وجود سالن های مجلل و منحصر به فرد نیز سبب شده تا بسیاری از زوج ها  جشن عروسی خود را در این منطقه برگزار کنند .

همچنین ساحل بلک دارای گونه‌های متنوع گیاهی است و از این رو به منطقه سرسبز تبدیل شده است . بازدید از مکانهای تاریخی پرگه و آسپندوس که در نزدیکی این ساحل قرار دارند ، در الویت برنامه های گردشگران قرار می گیرد  .